×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Tuesday, 16 July , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
خواب آشفته دشمنان ایران تعبیر نشد/طنین میثاق مردم آذربایجان‌غربی با جمهوری اسلامی

همه آمدند اعم از شیعه و سنی، آشوری و ارمنی و ترک و کرد؛ آنها آمدند و یکبار دیگر خواب آشفته دشمن را بی تعبیر و نقشه معاندان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی را نقش بر آب کردند.

امروز، جمعه ۱۱ اسفند در دیار رنگین کمان اقوام، ادیان و مذاهب تصویر زیبای همدلی و یکرنگی به رخ جهانیان کشیده شد؛ خیابان ها میزبان مردان و زنان و پیرمردان و پیرزنان خمیده قامتی بود که غیرت، اجازه در خانه ماندن را به آنها نداده بود؛ آنها سالها حماسه آفریده بودند و یاد گرفته بودند در بزنگاهها و صحنه های تاریخ ساز باید بود، حتی با تن زخمی، حتی با قامتی خمیده و حتی با جسمی بیمار، شوق بی نظیرشان تاریخ را به وجد آورده بود و گویی همان همه پرسی ۱۲ فروردین ۱۳۵۷ است؛

صدای قدمهایشان تا دورترین نقطه جهان می رفت و می شنیدند و می دیدند ملت غیرتمند ایران به‌ویژه آذربایجان غربی، دیار اقوام و ادیان و مذاهب اعتنایی به سیاه نمایی دشمن نکرده اند.

آنها آمدند و با رای خود مهر باطلی بر نقشه های شوم دشمنان زدند؛ مادری همراه کودک خردسال خود، پسری همراه پدر کهنسال؛ و دختری همراه مادر خمیده قامت. امروز دیار سرزمین شجاعت و غیرت بار دیگر نقش آفرینی کرده و میثاقی دوباره با آرمانهای انقلاب و نظام بسته و عشق خود را به وطن به نمایش گذاشت.

مردمان این دیار اعم از هر قوم و نژاد کنار هم ایستادند و دوشادوش هم با یکدلی برای اقتدار وطن پای صندوق های رای حاضر شدند؛ نه فریب خوردند و نه اجازه دادند نقشه های بدخواهان این کشور به سرانجام برسد.

به‌خاطر وطنم رای می دهم

مادری با جسم رنجور همراه فرزندش آمده بود؛ دلیل آمدنش را پرسیدم چرا با این جسم بیمار این همه راه را طی کرده و آمده اید؛ او با صلابت جواب می دهد و می گوید برای وطنم، رهبرم و آینده کشورم حتما باید می آمدم کسی اصراری نکرده من به فرزندام اصرار کردم و آمدیم تا من هم در اداره مملکت نقش داشته باشم.

کبری اصغری ادامه داد: من به عنوان ایرانی حق دارم در آینده کشورم سهیم باشم و با رای خود افراد شایسته و دلسوز را انتخاب کنم تا برای حل مشکلات جامعه چاره اندیشی کند.

پدر دیگری که با شوق در صف حضور یافته، می گوید که از شهرستان شوط آمده ام؛ رای دادن وظیفه ماست و باید به وظیفه خود عمل کنیم.

وی که خود را معرفی نکرد، ادامه داد: رای می دهیم تا نماینده با تجربه،کاردان و کاربلدی راهی مجلس شود و به درد ما برسد و مشکلاتمان راحل کند؛ اگر رای ندهیم نباید انتظار داشته باشیم انسانهای توانمندی در مجلس باشند.

این پدر ادامه داد: ما اعتنایی به تبلیغات دشمنان نمی کنیم آنچه برای ما مهم است سرنوشت کشور، شهر و استان ماست؛ انتخاب ما می تواند به رفع این مشکلات کمک کند.

با رای خود اقتدار بین المللی کشور را رقم می زنم

دانشجویی که خود را محمدمهدی رضایی معرفی می کند، می گوید: هررای ما مسیری روشن در برابر کشور می گشاید.

وی اظهارکرد: حضور پرشور مردم در انتخابات دشمنان را بهت زده کرد و این مهم را ثابت کرد که ملت ایران همچنان پشتیبان کشور و رهبر خود هستند و فریب نقشه های دشمن را نمی خورند.

رضایی افزود: مشارکت مردم در انتخابات و برگزاری با شکوه آن بدون تردید اقتدار بین المللی کشور را مضاعف خواهد کرد.

این دانشجو اظهارکرد: هراندازه دشمن برای مایوس کردن و دلسرد کردن مردم برای انتخابات بیشتر تلاش کرد، به همان اندازه نتیجه معکوس گرفت و امروز نیز این نتیجه را می بیند.

ملت ایران عشق خود به انقلاب و کشور را به جهان مخابره کرد

استاد دانشگاههای آذربایجان غربی نیز اظهار می دارد: دشمن باور نمی کرد پای صندوق های رای پر از حضور مردم باشد؛ این حضور آن هم از نخستین ساعات صبح پاسخی قاطع به دشمن داد و به عبارتی بدخواهان و معاندان را به کما برد.

فخرعلی قلی‌زاده ادامه داد: امروز یکبار دیگر ملت ایران عشق خود به انقلاب و نظام را به جهان مخابره کرد و هر رای تیری شد بر قلب بدخواهان این سرزمین.

این استاد دانشگاه افزود: معاندان و دشمنان داخلی و خارجی با سوء استفاده از شرایط اقتصادی سعی کردند مردم را نسبت به انتخابات بی تفاوت و دلسرد کنند اما سرمایه گذاری و برنامه ریزی آنها راه به جایی نبرد.

وی ادامه داد: امروز آنچه در ایران و آذربایجان غربی دیده شد، نشان داد تحلیل دشمنان مبنی بر روی گردانی مردم از صندوق های رای بی نتیجه ماند.

قلی زاده ادامه داد: مردم آذربایجان غربی با حضور پرشور در پای صندوق های رای خط بطلان بر معادلات دشمنان کشید.

حضور مردم درپای صندوق های رای نمایشی بودن انتخابات را باطل کرد

مدرس مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی نیز گفت: حضور پرشور مردم درانتخابات، ادعای واهی نمایشی بودن انتخابات را باطل کرد و ثابت کرد که ملت ایران همواره نقش اول را در تصمیم گیری ها داشته است.

ماموستا عبدالرحمان محمدپور افزود: حق حضور مردم در صحنه انتخابات موجب جاودانگی انقلاب و نظام اسلامی می شود.

وی اضافه کرد: تلاش دشمنان برای دلسرد کردن مردم برای شرکت در انتخابات راه به جایی نبرد و بار دیگر شکوه حضور مردم درپای صندوق های رای یاس را برآنان هدیه کرد.

وی اظهار کرد: ملت ایران با حضور گسترده در انتخابات ۱۱ اسفند به دنیا ثابت کرد با وجود همه مشکلات اقتصادی هنوز دلسوز کشور، نظام و انقلاب خود هستند و به پشتیبانی از آن می پردازند.

وی افزود: همچنین حضور همه سلایق در انتخابات پاسخی شفاف به بدخواهان و معاندان انقلاب داد و این مهم را ثابت کرد در انتخابات ایران، از تمامی طیف ها و سلایق کاندیدا وجود دارد.

به گزارش ایرنا،انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت هشت صبح امروز، جمعه ۱۱ اسفند همزمان با سراسر کشور آغاز شده است.

در این انتخابات ۲ میلیون و ۵۶۴ هزار نفر در آذربایجان غربی واجد شرایط رای دادن هستند؛ متولدین ۱۱ اسفند ۱۳۸۴ و قبل از آن می توانند در این انتخابات شرکت کنند.

در انتخابات امروز، نزدیک به ۳۰۰ نفر کاندیدای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه ۱۰ گانه برای کسب کرسی های ۱۲ گانه استان در مجلس به رقابت می پردازند؛ ضمن اینکه چهار نفر برای کسب سه کرسی از آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری رقابت می کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.