×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Monday, 24 June , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
دعوت از متقاضیان حقیقی و حقوقی سرمایه گذار در شهرک گلخانه ای درشک سلماس

بر اساس فرآخوان عمومی 4 – 1400، دعوت از متقاضیان سرمایه گذاری در مجتمع‌ها و شهرک‌های کشاورزی گلخانه‌ ای، شرکت شهرک‌های کشاورزی در نظر دارد متناسب با موقعیت، مساحت، مستحدثات و وضعیت موجود تعدادی از مجتمع و شهرک‌های کشاورزی گلخانه‌ای، شیلاتی و دامپروری را با شرایط زیر به متقاضیان واگذار نماید.

الف-شرایط عمومی:

1- به هر شخص حقیقی یا حقوقی متقاضی بخشی از شهرک کشاورزی (گلخانه ای و شیلاتی) واگذار خواهد شد.

2- واگذاری با ملحوظ داشتن زیرساخت ها و مستحدثات و وضعیت موجود شهرکها  به صورت قرارداد های اجاره و اجاره به شرط تملیک  با رعایت  مقررات انجام خواهد شد.

3- حق تفکیک و نحوه تفکیک شهرکهای  کشاورزی (گلخانه ای و شیلاتی) و متراژ مساحت قطعات آن برای شرکت شهرکهای کشاورزی محفوظ است.

4- نرخ واگذاری توسط کارشناسان رسمی دادگستری بر اساس وضعیت موجود شهرک تعیین  میگردد و در مورد قراردادهای اجاره کل مبلغ اجاره بها یکسال در هنگام انعقاد قرارداد از متقاضی دریافت می‌شود.

5- متقاضیان بایستی علاوه بر توانایی فنی و مالی برای ایجاد زیرساخت ها، توانایی تأمین حداقل بیست (20) درصد آورده و وثایق لازم برای اخذ تسهیلات بانکی به منظور ایجاد سازه‌ها را داشته باشند.

6- بازدید متقاضیان از محل  شهرکهای کشاورزی و قطعات مورد تقاضا الزامی بوده زیرا واگذاری با وضعیت موجود بوده و هیچگونه ادعایی پس از آن قابل پذیرش نمی باشد.

7- متقاضیان مؤظف هستند برنامه زمانبندی اجرای عملیات تکمیل زیر ساخت ها و سازه ها را در قالب برنامه زمانبندی معین ارائه و اجرای آن را در مدت تعیین شده تعهد نمایند.

8- متقاضی تعهد می نماید که ادامه کار و تکمیل زیرساخت مربوط به قطعه یا قطعات مورد تقاضا در شهرکها را برابر ضوابط، طراحی و نقشه مورد تائید شرکت اجرانماید.

9- عرصه مورد واگذاری و مستحدثات آن منحصراً جهت احداث شهرک کشاورزی (گلخانه ای و شیلاتی) واگذار می گردد و  متقاضیان حق تغییر کاربری اراضی مورد واگذاری را ندارند.

10- از متقاضیان در دفترخانه اسناد رسمی، برای  اجرای تعهدات مالی و اجرایی مندرج در مفاد قرارداد اجاره و اجاره  به شرط تملیک تعهد رسمی و وکالت بلاعزل اخذ می گردد.

11- صدور سند بنام سرمایه گذار منوط به اتمام و به بهره برداری رساندن طرح در زمان تعیین شده و تحقق سایر شروط مندرج در  قرارداد می باشد.

12- براساس مفاد ماده (۶) اساسنامه موضوع بندهای (الف، ب، ج، هـ، ز) وظایف هدایت، راهبری، سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و نظارت بر توسعه زیرساخت‌ها و اداره امور مجتمع ها و شهرکهای کشاورزی (گلخانه ای و شیلاتی) بر عهده این شرکت می‌باشد.

13- شرکت کنندگان در فراخوان می‌بایست آئین نامه های مربوط به معاملات دولتی و نیز قانون منع مداخله کارمندان در معاملات دولتی را مد نظر قرار داده و رعایت نمایند.

14- در شرایط مساوی اولویت با متقاضیان و سرمایه گذاران بومی خواهد بود.

15- شرکت در رد یا قبول تمام یا برخی از پیشنهادات مختار است.

16- هزینه درج آگهی در روزنامه ها به نسبت بر عهده سرمایه گذاران منتخب خواهد بود.

17- هزینه تعرفه کارشناسان رسمی دادگستری قطعه یا قطعات مورد درخواست به نسبت برعهده سرمایه گذاران منتخب خواهد بود.

18- متقاضیان بعد از انعقاد قرارداد ضمن ارائه برنامه زمانبندی میبایست ظرف مدت یکماه عملیات اجرایی را آغاز و نسبت به اجرای دقیق پروژه مطابق برنامه اقدام نمایند و در صورت استنکاف شرکت حق فسخ قرارداد بطور یکجانبه را خواهد داشت.

ب- شرایط اختصاصی :

1- دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی

2- دوره آموزشی گذرانده شده (گواهینامه آموزشی مرتبط)

3- عدم بدهی سررسید شده در سیستم بانکی (که متقاضی را از دریافت تسهیلات منع نماید)

4- احراز توانایی مالی (ارائه صورتحساب و گواهی از موسسات مالی و اعتباری و بانک ها)

5- سابقه فعالیت های سرمایه گذاری

6- مهارت فنی و تخصصی و اجرایی تجربی مرتبط با موضوع فعالیت

7- بومی استان بودن(ساکن در استان)

8-ایثارگری

ج – محل و مهلت دریافت پاکات درخواست متقاضیان:

متقاضیان می‌توانند از روز یکشنبه مورخه 1400.07.11به مدت شش (6) ماه ، با مراجعه به سایت شرکت به آدرس www.apcp.ir  فرم ثبت نام را دریافت و پس از تکمیل با همراه داشتن مدارک مورد نیاز به مدیریت شعب شرکت شهرکهای کشاورزی در استان مربوطه و یا به شرکت شهرکهای کشاورزی به آدرس تهران، خیابان شهید دکتر عباسپور (توانیر)، نبش کوچه گیتا، پلاک 8،  دفتر مدیریت تملک و واگذاری و یا دبیرخانه شرکت تحویل نمایند. ضمنا برای دریافت فرم ثبت نام به آدرس سایت شرکت شهرکهای کشاورزی مراجعه نمایند.لازم به ذکر است هر 15 روز یکبار درخواستهای سرمایه گذاران جمع بندی و پس از تصویب هیات مدیره شرکت به متقاضیان ابلاغ می شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.