💢نشست خبري سرپرست فرمانداري سلماس با اصحاب رسانه برگزار شد💢

 

 

 

سرپرست فرماندای سلماس دهه مبارک فجر را یادآور اراده و جایگاه امام خمینی (ره) و شهداء عنوان کرد وگفت: دهه فجر، ایام تجدید میثاق ملت با انقلاب اسلامی است.
جبارزاده سرپرست فرمانداری سلماس در نشست خبری با خبرنگاران ضمن اشاره به ایام الله مبارک فجر و یاد و خاطره امام خمینی(ره) در خصوص برنامه های دهه مبارک فجر بیان کرد: در راستاي گرامیداشت دهه فجر ۱۳۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید .
وی در ادامه به آغاز ۱۲ پروژه در ایام دهه فجر با اعتبار ۳۸۰ میلیارد ریال اشاره و بیان داشت: آبرسانی به بخش های کوهسار و مرکزی ، خانه بهداشت روستایی ، ایستگاه سنجی گرد و غبار، بهسازی و زیرسازی ، پروژها شهرداری سلماس و تازه شهر ، پروژه های آموزش و پرورش ، پروژه های دهیاریها و دو پروژه بخش خصوصی عمده طرح های دهه فجر هستند که مورد بهره برداری و کلنگ زنی قرار خواهند گرفت.
جبارزاده افزود : کلنگ زنی و شروع گازرسانی به ۲۳ روستا در بخش کوهسار و مرکزی در این ایام به مرحله اجرا گذاشته شده است که ۳۲۰ میلیارد ریال برای این طرح عظیم اعتبار در نظر گرفته شده که در نوع خود کم نظیر و حتی بی نظیر می باشد که می توان آن را انقلاب گاز رسانی به روستاهای شهرستان سلماس عنوان کرد.