قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس
اندازه فونت : +

عملکرد یکساله هیئت شنا و واترپلو شهرستان سلماس

حسین زاده،رئیس هیئت شنا،شیرجه و واترپلو سلماس در گفتگو با خبرنگار جام جم در سلماس با اشاره به اهمیت والای آموختن شنا بالاخص در آموزه های دینی افزود:در مسیر دستیابی به این مهم و آموزش علمی و هدفمند شنا بخصوص در سطح نونهالان و نوجواناناین هیئت گام های اساسی برداشته است بطوریکه با بهره گیری از مربیان مجرب مدرسه شنا راه اندازی شده است و همه ساله بیش از ۲۰۰ نفر در این مدرسه به آموزش شنا می پردازند.

هادی حسین زاده اضافه کرد:با در نظر گرفتن وضعیت معیشتی خانواده و با هدف اینکه هیچ علاقمندی به دلیل مشکلات مالی از آموزش شنا محروم نشود شهریه کلاسها نسبت به سال گذشته ۳۰درصد تقلیل یافته است و همراه با این کاهش هزینه کیفیت آموزش ها نیز افزایش یافته است.

وی که از ورزشکاران و مقام آوران رشته شنا نیز می باشد با بیان اینکه تشویق و ترغیب جوانان به ورزش می تواند بسیاری از نابهنجاری های اجتماعی را کاهش دهد و باعث سیطره نشاط و تندرستی در جامعه شود گفت:یکی از اهداف اساسی این هیئت ترغیب جوانان به ورزش می باشد در این راستا مسابقات مختلفی در رده های سنی متفاوت برگزار شده و همچنین علاوه بر آموزش ورزش مربیان این مجموعه آموزش اخلاق و منش ورزشی را در سرلوحه کار خود قرار داده اند.

حفظ جوانان در عرصه های ورزشی و همچنین ممانعت از دوری آنان از ورزش از دیگر اهداف هیئت شنا می باشد که در حوزه فعالیت خود تاکنون توانسته است در این مسیر نیز موفق باشد.

رییس هیئت شنای سلماس که مسئولیت استخر نشاط این شهر را نیز بر عهده دارد ضمن اشاره به اهمیت ارتقای خدمات مجموعه نشاط در راستای عمومی سازی ورزش شنا افزود:همواره می کوشیم با بهره گیری از تکنسین های فنی تاسیسات اسختر نشاط سلماس در حد مطلوب نگه داریم و با تعدد نیروهای خدماتی فعال در این استخر نیز امر تنظیف استخر و بهداشت آن به نحو احسن انجام می شود که جا دارد در این فرصت از تمامی عوامل فنی و خدماتی استخر نشاط نهایت تقدیر و تشکر را بعمل بیاورم.

حسین زاده همچین ضمن تاکید مجدد بر اهمیت گسترش رشته ورزشی شنا گفت:همکاری تنگاتنگ هیئت شنا با نهاد های اجتماعی در جهت جذب علاقمندان به این رشته وجود دارد بطوریکه این هیئت با همکاری نهاد های اجتماعی و آموزشی حتی از دور روستاهای دور افتاده شهرستان نیز به جذب علاقمندان می پردازد و از این افراد در شنا آموزی نهایت حمایت را بعمل می آورد.

وی در خاتمه افزود:این هیئت می کوشد تا در حیطه مسئولیت های خود وظیفه خطیر نهادینه نمودن ورزش را در جامعه با بکارگیری متد های نوین به نحو احسن انجام دهد.
حسین زاده سخنان خود را با این شعر به پایان برد:
دلی خواهیم چون دوزخ که دوزخ را فروسوزد
دوصد دریا بشوراند ز موج بحر نگریزد