باید روح وحدت و یکپارچگی بر فضای عمومی کشور حاکم باشد

 

 

 

امام جمعه سلماس گفت: امروزه فضای عمومی و مجازی کشور تبدیل به صحنه توهین و تهمت به یکدیگر شده است و مردم باید در جهت حفظ اتحاد اجتماعی خود حساس باشند.

 

 

حجت الاسلام سید محمد موسوی در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان سلماس گفت: امروز در فضای عمومی و مجازی کشور، شاهد توهین ها و تهمت های توسط عده معدودی به یکدیگر هستیم که در خلاف جهت حفظ اتحاد عمومی جامعه است.

حجت الاسلام موسوی بیان کرد: این عده جمع زیادی نیستند اما کارشان به وحدت فضای عمومی کشور آسیب وارد می کند و مردم و مسئولین باید در جهت حفظ اتحاد اجتماعی خود حساس باشند.

وی با بیان اینکه دشمن امروزه به وضوح در مقابل مردم صف آرایی و ایستادگی کرده است، افزود: اکنون باید روح وحدت و یکپارچگی بر فضای عمومی کشور حاکم باشد و عده ای پرداختن بر علیه یکدیگر را به وقت دیگری موکول کرده و در مسیر وحدت و انسجام اجتماعی گام بردارند.

خطیب جمعه سلماس تصریح کرد: ۱۲تیرماه سالروز حمله جنایتکارانه ناو هواپیمابر آمریکایی بر هواپیمای کشورمان است که با شلیک دو موشک، این هواپیمای حاوی ۲۵۷مسافر از جمله ۶۶کودک و ۱۵ نفر خدمه پرواز این هواپیما را بر فراز اب های نیلگون خلیج فارس منفجر و شهید کردند و اکنون با وجود این شیطان صفتی ها هنوز هم ادعای حقوق بشر دارند.

حجت الاسلام موسوی خاطرنشان کرد: دولت های مستکبری که اسلحه هایشان امروز نسل بشر را نابود می کند، اکنون مدعی حقوق بشر در دنیا هستند و منابع و حقوق ملت ها را به بهانه حقوق بشر چپاول می کنند.