مراسم بزرگداشت مرحوم حجت الاسلام حسنی در سلماس برگزار شد

 

مراسم بزرگداشت ارتحال مجاهد نستوه مرحوم حاج شیخ غلامرضا حسنی با حضور مسوولان استانی، شهرستانی و جمع کثیری از مردم سلماس در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.

 

 

 

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری روز شنبه در این آیین با تسلیت رحلت حجت الاسلام حسنی به مردم استان گفت: مرحوم حسنی برای ایجاد امنیت در منطقه تلاش های بسیاری کرد و در این راه زندگی و جان خود را نیز در طبق اخلاص گذاشت.
حجت الاسلام والمسلمین عسگر دیرباز بیان کرد: برای مردم استان آشکار و روشن است که ایشان با صداقت، ظرافت روحی و غیرت دینی که داشتند برای امنیت منطقه تلاش های بسیاری را انجام داده اند.
امام جمعه سلماس نیز در این مراسم گفت: غیرت دینی در آقای حسنی جلوه می کرد و او با این غیرت دینی از مرزهای اعتقادی و دینی حفاظت کرد.
حجت الاسلام سیدمحمد موسوی شجاعت را از دیگر ویژگی‌های حجت الاسلام حسنی دانست و گفت: در زمان مبارزه با رژیم طاغوت و انقلاب همواره با شجاعت در صحنه حاضر می‌شدند و علاقه زیادی به دفاع از انقلاب اسلامی داشتند.
به گزارش ایرنا حجت الاسلام غلامرضا حسنی، مبارز انقلابی و نستوه تاریخ آذربایجان غربی و امام جمعه سابق ارومیه شامگاه ۳۱ اردیبهشت سال جاری در ۹۱ سالگی دار فانی را وداع گفت.